FAQ

W tym miejscu postanowiliśmy zebrać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Częstujcie się!

1. Jakie przyjęcia organizujecie?

Większość naszych realizacji to wieczory panieńskie. Rozkochałyście się w naszych boho aranżacjach, a nas to bardzo, bardzo cieszy! Prócz wieczorów panieńskich organizujemy wieczory kawalerskie, oświadczyny, Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, przyjęcia urodzinowe oraz przyjęcia niespodzianki.

2. Co znajduje się w ofercie wieczoru panieńskiego?

Oferta wieczoru panieńskiego to trzy pakiety do wyboru:

  • Pierwszy to absolutny top seller – aranżacja wybranego miejsca oraz pamiątkowa sesja zdjęciowa. Przy tej opcji istnieje możliwość wykorzystania aranżacji na dwugodzinny piknik po zdjęciach.
  • Drugi to wszystko, co powyżej + pełna organizacja wieczoru panieńskiego (znalezienie, zarezerwowanie i zorganizowanie wszystkich pozostałych atrakcji)
  • Trzeci to pełna organizacja wieczoru panieńskiego (znalezienie, zarezerowanie i zorganizowanie wszystkich atrakcji wieczoru) bez aranżacji wybranego miejsca i bez pamiątkowej sesji zdjęciowej.

3. Wybierając opcję z piknikiem po sesji zdjęciowej – mogę przynieść własne przekąski?

Oczywiście! Po wykonaniu przez nas sesji zdjęciowej pozostawiamy Wam całą aranżację na dwie godziny. To idealna alternatywa dla kawiarni. Spędzacie wspólnie ekstra czas, wznosicie toast, rozmawiacie, wcinacie przekąski. Nikt Wam nie przeszkadza 🙂 Jedzenie, szampan i alkohol mogą być przyniesione przez Was lub zorganizowane przez nas. Wówczas gwarantujemy Prosecco, przekąski, muffinki, donuty i owoce 🙂

4. Na jakim terenie pracujecie?

Tworzymy dla Was na terenie całego województwa śląskiego. W indywidualnych przypadkach organizujemy przyjęcia w Małopolsce i w innych województwach. Napisz do nas wiadomość, na pewno się dogadamy 🙂

5. Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować aranżację?

Nie będzie to nic dziwnego jeśli napiszemy – im wcześniej tym lepiej 🙂 Okres od czerwca do września charakteryzuje się dość dużym natężeniem, dlatego by mieć pewność, że znajdziemy dla Ciebie termin – napisz do nas wiadomość. Dobrym rozwiązaniem jest zaproponowanie kilku terminów.

6. Jak wygląda współpraca z Wami?

Po wstępnej rozmowie ustalamy termin i koncepcję całego przyjęcia oraz zakres naszych obowiązków. Podpisujemy umowę i… działamy! 🙂

7. W przypadku wyboru opcji z sesją zdjęciową – ilu zdjęć możemy się spodziewać?

Z każdej sesji zdjęciowej przesyłamy indywidualnie wygenerowany link do pobrania zdjęć przez każdego uczestnika przyjęcia. Link zawiera od 40 do 50 w pełni obrobionych zdjęć.

8. Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak, oczywiście 🙂

Pragniemy poinformować, że do każdego przyjęcia przygotowujemy spersonalizowaną ofertę wraz z wyceną, którą przesyłamy na e-maila. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz na kontakt@hyggeevents.pl

Nie możemy się doczekać na współpracę z Tobą!
Ściskamy,

A & M