Sesja zdjęciowa w pomarańczowo-złotym wydaniu!

Dzisiejsza realizacja to wspomnienie jednego z wakacyjnych dni, kiedy to przez pół dnia padał deszcz, by wreszcie na czas wieczoru panieńskiego wyszło przepiękne słońce, które co więcej – nie opuściło nas aż do zakończenia tego wyjątkowego dnia. Dnia, w którym mieliśmy przyjemność zaaranżować kącik w pomarańczowo-złotym wydaniu i wykonać pamiątkową sesją zdjęciową. Jola – jeszcze wtedy przyszła panna młoda nie miała o niczym pojęcia. Sesja zdjęciowa była prezentem od dziewczyn, które zorganizowały wieczór panieński w plenerze.

Ogród zapełnił się cudownymi kobietami, które nie ustalając koloru przewodniego nieświadomie wszystkie ubrały się w granatowe ubrania! Dzięki temu uzyskały rewelacyjną spójność kolorystyczną na zdjęciach i nie było wątpliwości, kto wychodzi za mąż 🙂
We wspomnianej aranżacji postawiliśmy na przytulność i magię dodatków. Boho baldachim, masa poduszek i elementy wystroju w kolorach złota, srebra i pomarańczowego. „Kropką nad i” były promienie słońca, które oświetlały dekorację najpiękniej na świecie!

Wyraz twarz Joli, która niczego się nie spodziewała – bezcenny! Dla takich chwil tworzymy wieczory panieńskie. Dla takich chwil wykonujemy dla Was pamiątkowe sesje zdjęciowe. I wreszcie dla takich wspomnień współtworzy z Wami Hygge Events!

Jesteś przyszłą świadkową i właśnie wpadłaś na pomysł idealnego prezentu dla Panny Młodej? A może sama pragniesz takiej atrakcji na swoim wieczorze panieńskim? Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy lub media społecznościowe. Stwórzmy wspólnie kolejne piękne wspomnienia!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *