Wieczór panieński w stylu boho!

Realizacja tego wydarzenia była niezwykła! Wieczór panieński w stylu boho to tak naprawdę wakacyjne, upalne południe i przepiękna sceneria. Kącik w klimacie boho zorganizowany tuż przy jeziorze Paprocany w Tychach i totalna niespodzianka dla Przyszłej Panny Młodej. Dziewczyny postanowiły sprawić Poli prezent decydując się na sesję zdjęciową. My zajęliśmy się zorganizowaniem miejsca i zrobieniem pamiątkowych zdjęć. Teraz już nie narzeczona, a Panna Młoda wspomina ten dzień z ogromną radością i uśmiechem na twarzy.

To dla nas niemała przyjemność móc organizować dla Was coś wyjątkowego. Przepiękne dekoracje, szampan, toast, pozowanie do zdjęć – to wszystko sprawia, że Przyszła Panna Młoda zapamięta ten moment na długo i będzie Wam dozgonnie wdzięczna!
Wy postawcie na te atrakcje, my zajmiemy się całą resztą 🙂

Realizacja sesji zdjęciowej podczas wieczoru panieńskiego Poli miała jeden motyw przewodni – miało być boho, przytulnie i w bliskim kontakcie z naturą. Uzyskaliśmy ten efekt dzięki dużej ilości koców, poduszek, wianków, koronek i złota. Całość uzupełniły dodatki, jak kapelusze, czy balon w kształcie pierścionka. Pogoda stała się „kropką nad i” – to był przepiękny, iście letni dzień!

Postaw na kompleksową organizację wieczoru panieńskiego i/lub pamiątkową sesję zdjęciową! Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub media społecznościowe i stwórzmy razem przepiękną atrakcję i pamiątkę 🙂

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *