Impreza niespodzianka w stylu Wielki Gatsby

Czy kiedykolwiek nie marzyliście, by przenieść się do dawnych czasów? Poczuć się jak kobiety z lat 20, czy mężczyźni z lat 40? Założyć boa z piór, fascynator na głowę i długie rękawiczki? Ubrać muszkę, smoking i kapelusz? To wszystko jest możliwe! A impreza niespodzianka lub urodziny są ku temu najlepszą okazją!
Organizacja przyjęcia w stylu lat 20 to możliwość stworzenia magicznej scenerii z masą cudownych dodatków. Macie szansę przenieść się do czasów, w których królowały eleganckie stroje, dostojne fryzury oraz wszechobecny szyk!

Dzisiejsza realizacja to urodzinowa impreza niespodzianka, o której solenizant nie miał zielonego pojęcia! Takie zaskoczenia są naszymi ulubionymi i zapamiętujemy je na długo. Przygotowania do tej uroczystości były dla mnie szczególnie wyjątkowe, bowiem oglądacie 30-ste urodziny mojego męża 🙂
Przyjęcie urodzinowe w stylu Wielki Gatsby było Jego marzeniem. Wychodzę z założenia, że marzenia są po to, by je spełniać i takim sposobem w lipcu spełniłam jedno z nich.

Oglądając te zdjęcia w Twojej głowie pojawiła się myśl, że ktoś Ci bliski byłby zachwycony przyjęciem w stylu lat 20? Postaw na imprezę niespodziankę! My zajmiemy się całą resztą 🙂
A może to Ty zawsze pragnęłaś/eś urządzić swoje własne urodziny w tym stylu? Da się zrobić!

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, stwórzmy wspólnie magiczną scenerię i niezapomniane wspomnienia <3

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *